Obrazek
Terapeuci


Witam. Nazywam się Izabela Raczkowska. Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu na kierunku fizjoterapii.

Od  16 lat  zajmuję się rehabilitacją dzieci.  Każdego roku staram się uczestniczyć w szkoleniach, konferencjach oraz kursach dotyczących usprawniania dzieci z różnego rodzaju problemami, gdyż zdaję sobie sprawę z tego, iż tylko systematyczne pogłębianie wiedzy pozwala odpowiedzialnie i profesjonalnie podjąć się terapii dziecka, które jest Waszym  największym skarbem.


Praca z dzieckiem to moja pasja, pomimo iż niejednokrotnie jest ona bardzo trudna. Wymaga od rehabilitanta dobrego przygotowania teoretycznego, pewnych predyspozycji, odpowiednich cech charakteru, umiejętności pracy w zespole oraz dobrej współpracy z rodzicami dzieci.

 W swojej pracy specjalizuję się głównie w terapii niemowląt oraz dzieci starszych. W trakcie rehabilitacji  wykorzystuję neurorozwojowe metody fizjoterapeutyczne, których jestem certyfikowanym terapeutą. 
Są to metody:
  • NDT-Bobath,
  • Vojta,
  • PNF,
  • terapia manualna w modelu holistycznym. 
W zależności od stanu Małego Pacjenta i od etapu leczenia staram się  korzystać z optymalnych w danym momencie narzędzi pracy. Sztuką nie jest ukończenie kursu danej metody, ale mądre korzystanie z przyswojonej wiedzy.
W czasie wizyt zapewniam profesjonalną opiekę. Wszyscy pacjenci jak i ich drodzy rodzice mogą się czuć bezpiecznie i komfortowo.
Służę Państwu oraz Państwa pociechom swoją wiedzą i doświadczeniem.
Serdecznie zapraszam.


KontaktIzabela Raczkowskat:   +48 661 944 808
m:   iza@sprawnymaluch.com
ul. Garncarska 23-25
67-200 Głogów