Obrazek
Zajęcia
 1. Ocena rozwoju psychoruchowego – zbadanie dziecka pod kątem prawidłowego rozwoju, jego najwyższych wzorców ruchowych, jakości ruchowej, odruchów neurologicznych.
   
 2. Nauka prawidłowej pielęgnacji niemowlęcia – instruktaż jak prawidłowo podnosić, karmić, kąpać, przewijać i nosić a także bawić się z Waszym dzieckiem. Zajęcia mają na celu przekazanie praktycznej wiedzy z prawidłowej pielęgnacji, która sprzyja prawidłowemu rozwojowi dziecka.
   
 3. Rehabilitacja wg neurorozwojowych metod usprawniających – NDT-Bobath, Vojty,, PNF, Terapii Manualnej.
   
 4. Integracji Sensorycznej dla dzieci starszych i niemowląt – diagnoza i terapia.
   
 5. Terapia Czaszkowo – Krzyżowa dla dzieci i niemowląt – terapia i instruktaż dla rodziców.
   
 6. Masaż Shantala – nauka masażu niemowląt dla rodziców.
   
 7. Trójpłaszczyznowa Terapia Manualna Stóp – diagnoza wad w obrębie kończyn dolnych, badanie podoskopowe stóp, rehabilitacja, bandażowanie, kinesiologi taping, instruktaż ćwiczeń w domu dla rodziców.
   
 8. Wady Postawy – dziagnoza, testy funkcjonalne, badanie na podoskopie, rehabilitacja, instruktaż dla rodziców ćwiczeń w domu.
   
 9. Rehabilitacja w wodzie metodą Hallwicka – ćwiczenia w środowisku wodnym. Jest to metoda rehabilitacyjna w wodzie przy jednoczesnym nauczaniu pływania. Przeznaczona jest dla osób w każdym wieku zarówno dla niepełnosprawnych jak i dla zdrowych. Została oceniona jako bezpieczna dla wszystkich.
   
 10. Techniki uzupełniające: kinesiologi  taping – podklejanie plastrami danych grup mięśniowych, praca na powięziach, punktach spustowych, bandażowanie
KontaktIzabela Raczkowskat:   +48 661 944 808
m:   iza@sprawnymaluch.com
ul. Garncarska 23-25
67-200 Głogów